Kompleksowe usługi budowlane - Katowice, Śląsk

Specjalizujemy się w kompleksowych usługach budowlanych. Nasza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i do firm oraz instytucji. Swoje usługi świadczymy na terenie całego woj., śląskiego. Realizujemy inwestycje mieszkalne, biurowe, usługowo-handlowe oraz przemysłowe, dzięki czemu naszym Klientom możemy zaoferować szeroki wachlarz usług.

GENERALNE WYKONAWSTWO

Tworzymy konstrukcje o różnym przeznaczeniu, w oparciu o nowoczesne technologie i z użyciem zaawansowanego sprzętu. Współpracujemy z klientami indywidualnymi i firmami.

CZYTAJ WIĘCEJ
STANY SUROWE

Realizujemy różnego typu obiekty: mieszkalne, biurowe, usługowe, użytku publicznego. Wykonujemy m.in. ściany nośne, kominy, stropy, więźby i pokrycia dachowe.

CZYTAJ WIĘCEJ
TERMOMODERNIZACJE

Pomagamy zwiększyć energooszczędność budynków. Realizujemy modernizacje konstrukcji, docieplenia i uszczelnienia, przekładające się na optymalizację strat ciepła.

CZYTAJ WIĘCEJ
NADZÓR INWESTORSKI

Oferujemy nadzór w postaci kierownika budowy lub inspektora nadzoru inwestorskiego. Nasi klienci zyskują pewność, że realizacje wykonywane są fachowo i zgodnie z planem.

CZYTAJ WIĘCEJ
BUDOWA DOMÓW

Od projektu, poprzez stan surowy aż pod klucz. Oferujemy kompleksową budowę domów oraz innych obiektów wraz z fachowym doradztwem dot. materiałów i technik budowlanych.

CZYTAJ WIĘCEJ
DLACZEGO WARTO WYBRAĆ SKOLBUD?

Zajmujemy się kompleksową realizacją obiektów budowlanych. W ramach naszych usług oferujemy:

  • stany surowe budynków,
  • przygotowanie instalacji sanitarnych i elektrycznych wewnętrznych,
  • prace wykończeniowe wewnętrzne,
  • prace wyburzeniowe.

Stawiamy budynki od fundamentów po dach. Oferujemy wykończenie wnętrz wszystkich pomieszczeń. Zakres realizacji zależy od oczekiwań naszych klientów, którym oferujemy również fachowe doradztwo.
Naszą ekipę stanowią doświadczeni pracownicy posiadający różne specjalizacje budowlane: dekarze, murarze, glazurnicy, elektrycy, hydraulicy i in., ale także kierownicy budowy oraz inspektorzy nadzoru inwestorskiego.

Powierzając nam budowę twojego domu czy obiektu przemysłowego, masz pewność rzetelności wykonanych prac i ich zgodności z aktualnym stanem prawa budowlanego oraz z dokumentacją projektową. Nie tylko zrealizujemy budowę , ale także zadbamy o ograniczenie wydatków i dopilnowanie ustalonych terminów.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą szczegółową i zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia warunków współpracy. Nie musisz posiadać wiedzy budowlanej – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i rozwiejemy wątpliwości.