TERMOMODERNIZACJE

Nasza firma zadba nie tylko o postawienie budynku, ale także o wykończenie wnętrz. Dzięki dużemu doświadczeniu naszej ekipy możemy zaoferować pełny zakres wykończenia. Pracują u nas specjaliści z różnych dziedzin – od glazurników i malarzy po hydraulików czy elektryków. W związku z tym nasza oferta wykończenia domów obejmuje m.in.:

  • układanie podłóg i glazury,
  • postawienie ścianek działowych,
  • prace malarskie,
  • montaż urządzeń i mebli,
  • wykonanie instalacji sanitarnych i elektrycznych,
  • montaż oświetlenia i osprzętu elektrycznego.

Chcąc spełniać oczekiwania naszych Klientów, podejmujemy się również bardziej niestandardowych zadań. Choć specjalizujemy się w wykończeniu domów, to wykonujemy także zlecenia, które dotyczą innych obiektów, np. hal przemysłowych czy budynków biurowych lub usługowo-handlowych. Prace wykończeniowe realizujemy niezależnie od tego, czy stan surowy zostanie wykonany wcześniej przez nas, czy inną ekipę. Nasza oferta nie skupia się jedynie na nowych obiektach, bowiem wykonujemy również remonty. Prace remontowe realizowane przez nas obejmują zarówno drobne przeróbki, jak i generalne zmiany.

Szczegółowy zakres zadań związanych z wykończeniem wnętrz ustalamy indywidualnie z Klientem, biorąc pod uwagę wszelkie oczekiwania. Niezależnie od tego, czy praca dotyczy remontu, czy wykończenia nowego budynku – dbamy o każdy detal, aby finalnie dana przestrzeń prezentowała się wyjątkowo estetycznie. Zachęcamy serdecznie do kontaktu i rezerwowania terminu realizacji.