GENERALNE WYKONAWSTWO

Do jakich prac warto wynająć koparkoładowarkę?

Ponieważ koparkoładowarka jest jedną z najbardziej uniwersalnych maszyn budowlanych, nadaje się ona zarówno do prac wyburzeniowych, jak i przy przygotowaniu terenu pod budowę domu. Dzięki niej możliwy jest pełen zakres prac ziemnych, drogowych i budowlanych. Najczęściej jest ona wykorzystywana do:

  • wykopów (np. pod fundamenty, szamba czy baseny),
  • prac porządkowych (w tym odśnieżania, zamiatania i zgarniania),
  • niwelacji terenu,
  • wyburzeń obiektów,
  • przeładunku materiałów.

Skorzystanie z usług sprzętowych w postaci wynajmu koparkoładowarki jest szczególnie korzystne przy jednorazowych lub rzadko powtarzających się zleceniach. Koszt wynajmu jest wtedy nieporównywalnie bardziej opłacalny niż zakup własnego sprzętu. Co więcej, osoba wynajmująca nie musi się martwić o kwestie związane z serwisowaniem i regularnymi przeglądami.

Z racji, że jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą z nowoczesnym parkiem maszynowym, naszym Klientom możemy zagwarantować usługi sprzętowe z zakresu robót ziemnych. Obecnie oferujemy wynajem naszej koparkoładowarki. Regularnie dbamy o stan techniczny naszego sprzętu, dzięki czemu możemy zagwarantować jego dobrą jakość i niezawodność. Informujemy, że istnieje możliwość wynajęcia koparkoładowarki z obsługą operatora. Wszelkie szczegóły dotyczące okresu wynajmu i ceny ustalamy indywidualnie z Klientem, dlatego zachęcamy serdecznie do kontaktu.