Budowa domów

Główną specjalnością naszej firmy jest budowa domów z uwzględnieniem całego zakresu prac z tym związanych. Kompleksowo realizujemy obiekty budowlane pod klucz, zgodnie z projektem i koncepcją Klienta. Ponadto z racji naszego doświadczenia służymy wsparciem technicznym i w razie potrzeby proponujemy własne rozwiązania.

Budowę domów rozpoczynamy od przygotowania terenu, a także – jeśli istnieje taka potrzeba – od prac wyburzeniowych. Posiadamy do tego specjalistyczne i niezawodne maszyny, bowiem oferujemy również usługi sprzętowe. Następnym etapem jest wykonanie fundamentów i prace murarskie. Przy budowie domu pod klucz uwzględniamy rozkład instalacji sanitarnych i elektrycznych. Nasze usługi obejmują również wykonanie dociepleń, wykończenie elewacji budynku, a także inne roboty, które pozwolą oddać dom w stanie gotowym do zamieszkania. W zależności od tego, czego oczekuje Klient, możemy od razu zająć się wykończeniem wnętrz lub skupić się jedynie na postawieniu budynku.

Budowa domu to poważna decyzja dla każdego. Aby jak najlepiej urzeczywistnić wizję domu marzeń naszych Klientów, oferujemy pomoc na każdym etapie realizacji. Zachęcamy serdecznie do kontaktu w celu ustalenia szczegółowego zakresu pracy i określenia oczekiwań.