Nie tylko podczas remontów domów istnieje konieczność skorzystania z usług wykończeniowych. To przede wszystkim konieczność „dokończenia” powstającego wymarzonego domu. Prace te są ostatnim etapem dzielącym właścicieli domu od zamieszkania w nim. Warto, szukając fachowców dopytać, czy też sprawdzić, jaki zakres usług będzie wykonany. Dla różnych firm bowiem sformułowanie „kompletne usługi wykończeniowe” może znaczyć zupełnie coś innego. Zobaczmy zatem, jakie są podstawowe elementy wykończenia domowych wnętrz?

Kompletność usługi budowy domu to spokój dla właściciela

Dla nas liczy się przede wszystkim komfort i zadowolenie klienta. Dlatego świadcząc usługi budowlane, robimy to kompleksowo. Stawiamy budynki od fundamentów po dach i całą „wykończeniówkę” wszystkich pomieszczeń. Zawsze zakres prac ustalamy z klientem, dlatego usługi wchodzące w skład np. wykonanych prac wykończeniowych będą się różnić – tak samo, jak różne są potrzeby naszych klientów.

Co ważne nie działamy jako tzw. człowiek orkiestra, który w pojedynkę wykonuje szereg specjalistycznych prac. Zatrudniamy doświadczonych pracowników o różnych specjalizacjach budowlanych: dekarzy, murarzy, glazurników, malarzy czy też elektryków i hydraulików. Każdy etap prac, czy to budowlanych, czy wykończeniowych wykonujemy zgodnie ze sztuką budowlaną.

Jakie usługi wchodzą w zakres prac wykończeniowych?

Posiadane doświadczenie i wiedza pozwala nam zaoferować pełen zakres wykończenia domów. Do podstawowych prac, jakie wykonujemy, zaliczyć można instalacje sanitarne i elektryczne, montaż oświetlenia i osprzętu elektrycznego. To również układanie podłóg i glazury, postawienie ścianek działowych, czy też prace malarskie, montaż urządzeń i mebli. Na tym moglibyśmy zakończyć, ale przecież potrzeb bywa więcej, zwłaszcza w przypadku remontu domu, czy pomieszczeń biurowych. Dlatego śmiało podejmujemy się też zarówno drobnych przeróbek, jak i odważnych zmian aranżacji wnętrz. O zakresie prac zawsze decyduje klient. My dbamy o to, aby finalnie wnętrze było idealnym odzwierciedleniem oczekiwań użytkownika budynku.